TeknoBilişim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TeknoBilişim

Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» gta san andreas sigara içme,telefonla konuşma,korna ile adam çağırma
yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 12:40 pm tarafından CaspeR

» 2008 Antivirüs Paketi
yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 10:52 am tarafından CaspeR

» Driver Yedekleme Programı
yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 10:48 am tarafından CaspeR

» FORMATTAN SONRA KURULACAK PROGRAMLAR
yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 10:43 am tarafından CaspeR

» Hazır kodlar
yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 10:40 am tarafından CaspeR

» rastegele resim
yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 10:34 am tarafından CaspeR

» online kişi
yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 10:32 am tarafından CaspeR

» Bilgisayarınız BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM diyerek açılsın!
yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 12:33 pm tarafından CaspeR

» kurulum gerektirmeyen,direk açılan nero sadece 12mb !...
yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 12:31 pm tarafından CaspeR

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb

YazarMesaj
CaspeR
Admin
CaspeR

yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb Empty
MesajKonu: yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb   yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 4:34 pm

Herkese merhaba. ben de yeni asp öğrenenlerden biriyim. öğrenmek için kendi hazırladığım arşivimi sizlerle paylaşmak istedim. olmassa olmaz programlar, scriptler.
en önemlisi asp ve sql'in ne olduğunu kavrayamayan yeni başlayanların çok işine yarayacağını düşündüğüm yazılar var. ben bunlar sayesinde kavradım.

113mb'lık dosya çoğu yazı dosyaları olduğundan winrar yardımıyla 9mb'a indi sağolsun Smile
işte link: http://rapidshare.com/files/12817369...y.flashabu.rar
https://teknobilisim.catsboard.com

yeni başlayanlar için ASP kitaplar, dersler>>9Mb
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkçe Yeni Exclusive Dance Remixler 2009
» Dj Onur Ergin vs.Tan - Yıldızlarda Kayar (Remix) [Yeni]
» Dj Onur Ergin vs.Serdar Ortaç - Şeytan (Remix) [Yeni]
» Dj Onur Ergin vs.Öykü & Berk - Evlerinin Önü Boyali Direk(Remix) [Yeni]
» Windows için iPod: Aynı anda sadece bir iPod ile çalışır